موسیقی فارس-نامزدهای دریافت جایزه وببی معرفی شدند.

نام گروه بی تی اس، بیلی ایلیش، کاردی بی، جان مایر و روزالیادر میان نامزدهای بیست و پنجمین دوره جوایز سالانه وببی به چشم می خورد.

نامزدهای موسیقی که برای این دوره از جشنواره معرفی شده اند به این ترتیب است:

عمومی (مجازی و از راه دور) «دیپلو در برابر جهان»(Goodby Silverstein & Partners) ،جشنواره شنای بزرگسالان جهانی می شود(شنای بزرگسالان)، او می تواند کنسرت برگزار کند(“(Deloitte Digital،موزز سامنی(زنده از سیاره آفروپانک)، و گروه بی تی اس(نقشه روح) ،با هدف جهانی.

بی تی اس

از دیگر ستارگان موسیقی و سرگرمی که نامزد دریافت Webbys می شوند می توان به مگان دی استالین، دوآلیپا، کلرپالمر،بونجووی، رزا،ویل اسمیت،اپرا وینفری، جیمزکوردن، استیون کلبر، ترور نوآ، وسامنتابی اشاره کرد.

همچنین بزرگانی در این لیست هستند که از این میان می توان به فرانک سیناترا و رولینگ استونز اشاره کرد. از شرکتهای معرفی شده نیز نام Savage X Fenty ریحانا به چشم می خورد.

فرانسیس آلبرت سیناترا 

برای تقدیر از انتخاب راههای ارتباطی مردم در روزهای کرونایی، جشنواره وببی اسامی نامزدها را از طریق اینترنت معرفی کرد. وبی نامزدها را در مجموعه جدیدی از دسته ها برای رویدادهای مجازی اعلام کرد، تجربیات از راه دور و واقعیت مجازی و 360.

نامزدها شامل می شوند ازگلوبال سیتیزنهای جهانی: باهم در خانه،جوایز موزیک ویدیوی 2020، Adobe MAX،کنسرت مجازی rock the runoff، به رالی مجازی ما رای بدهید و اجتماع روزانه نمایش متفاوت با ترور نوح.

این سال قابل توجه برای پادکست هایی قابل توجه  بود که تنوع و فراگیری را گسترش می دهند. نامزدهای این فیلم عبارتند از «شنیدن قتل» از لومینارین ، «جیمل هیل دردسر ندارد» توسط استودیوی Spotify ، پادکست TransLash با ایمارا جونز ، «ما چه کسی هستیم» (تواریخ نژادپرستی در آمریکا) توسط Vox Media و «راهنمای دختران قهوه ای به سیاست» توسط Wonder Media Network.

کنسرت با هم در خانه

نامزدهای وب توسط آکادمی بین المللی هنرها و علوم دیجیتال انتخاب می شوند. اعضا شامل

سویز بیتز خواننده، (تهیه‌کننده موسیقی آمریکایی)، تیمبلند(هنگساز، تهیه‌کننده و رپر آمریکایی) ،بانیان ورزوز،دی نایس(رپر ، تهیه کننده و عکاس آمریکایی)، دی جی و بنیانگذار باشگاه قرنطینه.

همه نامزدها واجد شرایط دریافت دو جایزه متمایز هستند: جایزه وببی ، انتخاب شده توسط آکادمی و جایزه صدای مردم وببی ، که توسط طرفداران اینترنت در سراسر جهان رای داده شده است.

برندگان در یک نمایش مجازی در تاریخ 18 ماه مه اعلام خواهند شد. طرفداران می توانند این نمایش را با اجرای جاملا جمیل؛بازیگر در وب سایت وببی مشاهده كنند. سخنرانی های پذیرفته شده هوشمندانه و پنج کلمه ای از ویژگی های بارز این نمایش است.

جوایز وببی از بدو تأسیس خود در سال 1997 ، استعدادهای الهام بخش اینترنت و مبدع و خالق را تقدیر می کند.

بیست و پنجمین نامزدهای سالانه وببی چیزی بیش از نوآوری را نشان می دهد. با وجود سختی های فراوان امسال ، سازندگان آثار نامزد شده  روش های جدید و مهیجی را برای استفاده از سیستم عامل و خلاقیت خود برای کمک به جهان در نظر گرفته اند.

همچنین در بخش رسانه، رسانه هایی که برای شرکت در جشنواره وببی حضور یافته اند ،آنهایی که بهترین عملکرد را داشته اندHBO ، Comedy Central ، Condé Nast ، Nat Geo ، ViacomCBS ، CNN و Vox Media هستند.

سازمانهایی که امسال چهار یا بیشتر نامزدی دریافت کرده اند: Google (22) ، HBO (20) ، Comedy Central (19) ، Condé Nast (16) ، National Geographic (15) ، Spotify (14) ، CNN (11) ، ViacomCBS (11) ) ، Vox Media (10) واشنگتن پست (9) ، دیزنی (9) ، نتفلیکس (9) ، آناپورنا تعاملی (8) ، خط مقدم (7) ، ABC News (7) ، BBC (6) ، رسانه کج (6) ) ، Tastfather (4) ، NPR (4) ، MTV (4) و Apple (4).

 بر اساس بیانیه ای ، جوایز وببی تقریباً 13،500 ورودی از 50 ایالت و 70 کشور جهان دریافت کرده است. از میان هزاران ثبت جهانی ارسال شده ، کمتر از 10٪ به عنوان نامزد انتخاب شدند.

رأی گیری آزاد است و تا 6 مه ساعت 23:59 ادامه دارد.

درباره ی نویسنده

لی لا رضایی

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *