منع اطلاع‌رسانی از وضع حمید هیراد


موسیقی فارس-مدیران بیمارستان شریعتی تهران در اقدامی عجیب از اطلاع رسانی درباره وضع جسمانی حمید هیراد منع شده اند‌‌.
گزارش های رسیده حاکی از آن است که پس از بستری شدن حمید هیراد در بیمارستان شریعتی پس از ابتلا به کرونا مسوولان این بیمارستان از پاسخگویی و اطلاع رسانی درباره روند درمان این خواننده منع شده اند.
این رویه با اعتراض مدیران موسسه آوازی نو رو به رو شده است.آن‌ها خواهان پاسخگویی شفاف به رسانه‌ها و دوستداران این خواننده درباره اوضاع جسمانی و روند درمان حمید هیراد شده اند.
حمید هیراد خواننده پاپ کشورمان چتدی پیش به بیماری کرونا مبتلا شده و بخاطر شرایط خاص خود و درگیری همزمان با بیماری سرطان در بیمارستان شریعتی تحت مراقبت قرار گزفته است.
صفحه رسمی موسسه فرهنگی هنری آوازی‌نو که مدیریت کارهای این خواننده را برعهده دارد، پیامی تصویری از حمید هیراد را از روی تخت بیمارستان شریعتی، منتشر کرد.

هیراد در این پیام تصویری می‌گوید:

«سلام به همه عزیزان. ان‌شالله که حالِ دل‌تان خوب باشد و همیشه تن‌تان سالم باشد. مرسی از همه کسانی که در این چند وقت به یادم بودند، هوایم را داشتند و برایم انرژی فرستادند. دست تک تک مردم را می‌بوسم که به یادم هستند. خیلی مراقب خودتان باشید. مرسی از کادر درمان بیمارستان شریعتی که در این چند وقت تمام تلاش خود را برای بهبودی من کردند و هنوز هم انجام می‌دهند. تمام تلاشم را می‌کنم با دعای خیر و انرژی‌های‌تان این مرحله را سپری کنم. خیلی مراقب خود باشید. همیشه دوست‌تان دارم و به یادتان هستم.»

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *