موسیقی فارس-نمایشگاه گروهی عکس،نقاشی و مجسمه در گالری شکوه برگزار می شود.

هرساله گالری شکوه به برگزاری نمایشگاهی بر اساس نام آن سال اقدام می کند وبا توجه به اینکه امسال سال گاو است، نمایشگاهی گروهی در این گالری تدارک دیده شده است که جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه افتتاح می‌شود.

عدنان مصلایی به‌عنوان یکی از کیوریتورها‌ و شرکت‌کننده‌های این نمایشگاه می‌گوید، این ششمین سال است که گالری شکوه به همت سرکار خانم فروتن اقدام به برگزاری نمایشگاهی با محوریت نام آن سال انجام می‌دهد‌ و از هنرمندان دعوت می‌کند تا در این نمایشگاه شرکت کنند.
وی در پاسخ به تعداد هنرمندان حاضر و تنوع آنها گفت: فارغ از نگاه جنسیتی یا سنی سعی در انتخاب یکدست‌تر هنرمندان، با توجه به رعایت تنوع شده، که در نمایشگاه فعلی ۳۳ هنر‌مند لطف کرده‌اند و آثارشان را ارسال کرده‌اند.

وی ادامه داد: این نکته را ذکر کنم که به‌دلیل محدودیت‌های کرونا و فضا، متاسفانه هنرمندان قابل بسیار زیادی را در نمایشگاه کنار خودمان نداریم‌ و این جای تاسف است، در هر حال از لحاظ تکنیک، نوع نگاه و رده ‌سنی، همان‌گونه که عرض شد، در عین یکدستی سعی بر رعایت تنوع و پرداخت به همه سلیقه‌ها شده است. نمایشگاه جمعه ۳۱ اردیبهشت افتتاح می‌شود و تا ۳۱ خرداد برای بازدید علاقه‌مندان برپا خواهد بود.

نمایشگاه جمعه ۳۱ اردیبهشت افتتاح و تا ۳۱ خرداد برای بازدید علاقه‌مندان برپا خواهد بود. ضمن آنکه برای رعایت شرایط ویژه ی کنونی، تمام آثار و مشخصات آن در تارنمای گالری قابل دسترس خواهد بود.

درباره ی نویسنده

لی لا رضایی

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *