یادآوری خاطرات پزشکان با «یاد یاران»

0


موسیقی فارس-برنامه «یاد یاران» با محوریت مروری بر خاطرات پزشکان ،پرستاران و امدادگرانی که در دوران هشت سال مقاوت جوانمردانه اهالی این سرزمین پا به پای رزمندگان اسلام حماسه آفریدند، پخش می شود.
به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه یاد یاران با حضور همه گزارشگران مراکز استانها به خاطرات دلیرمردان و شیرزنان امدادگری می پردازد که در بیمارستانهای صحرایی در خط مقدم و در پشت جبهه ها کارشان تیمارداری و مراقبت از مجروحان دفاع مقدس بود.
یادیاران در گروه بهداشت روان رادیو سلامت تولید شده و با اجرای فرشته قربانی، آیتم سازی مائده حسینی و مسعود حبوباتی، تهیه کنندگی و نویسندگی فاطمه بی تقصیر فدافن از شنبه تا پنجشنبه پخش می شود. روز یکشنبه ششم تیر ماه این برنامه اختصاص به گفتگو علی محمدی حداده امدادگر از دامغان اختصاص دارد.
این برنامه با حضور گزارشگران فعالی از مراکز استانهااز جمله طاهره السادات شاهچراغ مرکز سمنان، شیوا اسدی مرکز یزد، رها بابازاده مرکز آذریایجان، مژگان واعظیان تهران و … روانه آنتن شده است.
یاد یاران قبل یا بعد ویژه برنامه اذانـگاهی به روی آنتن می رود و اکنون ساعت۱۱:۴۰ پخش می شود. یاد یاران فرصتی است تا گوشه ای از تلاش، غیرت و شهامت کادر درمان را مرور کند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید