کانیه وست خود را «پوتین جوان» معرفی کرد

موسیقی فارس- نوازنده و خواننده آمریکایی گفت: من مانند یک پوتین جوان هستم.

کانیه وست در جریان نمایش «درینک چمپس» که در کانال YouTube Revolt منتشر شد، خود را با رئیس جمهور روسیه مقایسه کرد.

اوبا با اظهاری جنجالی درباره خود گفت: زمانی که فهمیدم فرهنگ نفت است، متوجه شدم که مانند ولادیمیرهستم. من در 20 سال گذشته سلطان فرهنگ بوده ام و تا 2000 سال آینده نیز پادشاه فرهنگ خواهم بود.

این خواننده همچنین اظهار داشت که با گپ، آدیداس همکاری می کند و تأثیر زیادی روی برندها دارد.

مجریان برنامه چندین بار حرف هنرمند آمریکایی را قطع کردند و از این مقایسه خندیدند. آنها می خواستند بدانند که آیا خواننده رپ واقعاً خود را با رئیس جمهور روسیه مقایسه می کند یا خیر.

 

سال گذشته، کانیه وست مجموعه‌ای از پست‌ها را در حساب توییتر خود منتشر کرد که در آن خود را موسی جدید معرفی کرد و از انتشار موسیقی جدید خودداری کرد تا زمانی که شرکت‌هایی که با آنها قرارداد امضا کرده بودند، او را از تعهداتش خارج کنند. این نوازنده همچنین تصویری از پوتین را در شبکه اجتماعی منتشر کرد که قبلاً آن را چاپ و روی دیوار خود آویزان کرده بود.

کاربران شبکه های اجتماعی انتقاداتی به او وارد کردند.برخی گفته اند او جوگیر شده و گربه مستی است که خود را پلنگ می پندارد. یکی ازکاربران نیز نوشت: این بنده خدا همین انتخابات گذشته آمریکا شرکت کرد 9 میلیون دلار هم خرج کرد و با استفاده از وجنات و سکنات بانو کیم کارداشیان هم کلا 60 هزار رای آورد و نشون داد دمپایی لا انگشتی هم نیست چه برسه به پوتین!

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *