آلبوم تازه اهورا ایمان تا اواخر امسال منتشر می شود:

مخاطبان تصمیم گیران هستند

0

موسیقی فارس – آزاده صادقی: اهورا ایمان ترانه سرای بنام و موفق کشور از انتشار آلبوم تازه اش خبر داد.
اهورا ایمان با اعلام این خبر درباره زمان انتشار آلبوم تازه اش به خبرنگار موسیقی فارس گفت: طی همکاری جدیدی كه با محسن رجب پور و شرکت ترانه شرقی داشته ام ؛ فعلا منتظر مانده ام تا زمان انتشار آلبوم فرا برسد. به احتمال زیاد تا اواخر امسال به انتشار خواهد رسید.
وی با نقل خاطره ای جالب از علاقه خود به خوانندگی گفت: در صفحه شخصی ام عکسی را منتشر کردم که مربوط به خاطره کنسرت 20 سال پیش است ؛ به خاطر دارم در آن زمان به عنوان خواننده حضور داشتم. آرش نصیری با دیدن آن عکس از من پرسید: چه کسی میکروفن را از دست تو گرفت و قلم به دستت داد؟گفتم زنده یاد “بابک بیات”
اهورا ایمان با بیان اینکه من در سالهای دور نیز تجربه خوانندگی داشتم گفت: زمینه صدا و آواز در من بصورت ارثی وجود دارد، پدربزرگ و پدرم صدای بسیار خوبی داشتند و من نیز سالها قاری قرآن بودم. در اواسط دهه 70 هم نزد استاد ایرج بسطامی به یادگیری آواز پرداختم.
وی افزود: بعد از کوچ به تهران و آشنایی با بابک بیات، به ترانه سرایی ورود پیدا کردم ،در آن زمان پیشنهاد سرودن ترانه ای برای فیلم “سام و نرگس” را به من دادند كه آن ترانه با صدای حامی پخش شد و بسیار هم مورد توجه مردم قرار گرفت. بعد از آن با پیشنهادات و سفارشات بسیاری برای ترانه سرایی بخصوص برای فیلم ها و سریال ها روبرو شدم که از جمله کارهای آن دوران می توان به ترانه های سریال باران عشق و معصومیت از دست رفته با صدای استاد محمد اصفهانی، فیلم میم مثل مادر و… اشاره کرد.

این ترانه سرا در ادامه گفت : سالها مشغول ترانه سرایی بودم تا عید سال گذشته آهنگی بنام دوباره عشق دوباره دریا منتشر کردم كه خوشبختانه مورد استقبال مردم هم قرار گرفت. بعد از آن برای اختتامیه جشنواره سوره و جشنواره شعر فجر هم کار کردم.
وی درپایان خاطر نشان کرد: خوشحالم كه همواره به مردمی موسیقی را ارائه کرده ام كه بهترین داور هستند. مهمترین نکته همین جاست که طی سالها همیشه مخاطبان با انتخاب خود اعلام کردند كه چه کسی در صحنه ماندگار می شود و چه کسی رفتنی است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید