امیر علی زمانیان در گفتگو با فارس:

کارهای مناسبتی باید از دل برخاسته باشد/ بهار سال آینده آلبوم تازه ام منتشر می شود

0

موسیقی فارس-سارا صادقی: امیرعلی زمانیان گفت: سیاست کاری من اینگونه نیست که مطابق با هر فصل یا ماهی کاری را ارا ئه کنم. معتقدم کارهای مناسبتی باید از دل برخاسته باشد ؛ هنوز ترانه ای مناسب با ماه محرم که به دلم بنشیند به دستم نرسیده است .
امیر علی زمانیان در گفتگو با خبرنگار موسیقی فارس گفت: کارهای مناسبتی باید از ملودی و تنظیم خوبی برخوردار باشد . برخی از خوانندگان تصور می کنند تا محرم یا ماه های دیگر از راه می رسد باید کارهای مناسبتی بسازند .

وی در ادامه با اشاره به انتشار تک آهنگ تازه خود خاطر نشان کرد: تک آهنگ تازه ای به نام «فکرشم بده »آماده کرده ام که این قطعه تا یک هفته یا ده روز دیگر منتشر می شود .

خواننده آهنگ «هوا خوبه » درباره انتشار آلبوم تازه خود توضیح داد: در حال حاضر درگیر آلبوم تازه ام هستم ؛ این آلبوم شامل 13 الی 14 ترک است که فعلا نام مشخصی ندارد .محمد کاظمی ، پوریا متابعان ( ترانه سرا) ، مهران عباسی وسالار مقدم (تنظیم ) در این آلبوم همکاری می کنند.
وی افزود: به علت بدقولی شرکتی، انتشار آلبوم با تاخیر مواجه شده است؛ فعلا با دو الی سه شرکت صحبت کردم. تلاش می کنم قبل از سال آلبوم را تکمیل کنم و اگر مشکلی پیش نیاید بهار سال آینده آن را منتشر کنم.
زمانیان در پایان گفت: شاید قبل از انتشار آلبوم کنسرتی را برگزار کنم ،یک سری ترک های قدیمی دارم که فعلا منتظر مجوز آنها هستم . در حال حاضر شرایط برای برگزاری کنسرت خوب نیست اگر شرایط موسیقی مطلوب شود حتما طی برنامه ریزی کنسرتی هم خواهم داشت.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید