ماجرای جالب خواستگاری جنیفر لوپز و الکس رودریگز +تصاویر

0

موسیقی فارس-به تازگی همسر جنیفر لوپز خواننده مشهور یعنی الکس رودریگز در مصاحبه ای از ماجراهای جالب روز خواستگاری از جنیفر صحبت کرده است که جالب و خواندنی می باشد

جنیفر لوپز که به تازگی حلقه نامزدی با الکس رودریگز را در دست کرده است یکی از جنجالی ترین چهره های هالیوود می باشد که زندگی شخصی اش با حاشیه های زیادی روبرو بوده است و اکنون همسرش درباره روز خواستگاری از مشهورترین خواننده زن جهان توضیح می دهد.

خواستگاری الکس رودریگز از جنیفر لوپز

ازدواج جنیفر لوپز و الکس رودریگز
ستاره های هالیوود یا دنیای موسیقی ایالات متحده اغلب در بخش های مختلفی زندگی خود مورد توجهند. ماجرای نامزدی و ازدواج این افراد نیز شامل همین موضوع است.
اگرچه جنیفر لوپز ستاره دنیای موسیقی بارها ازدواج و نامزدی های نافرجام داشته است، اما به نظر می رسد در ازدواج آخر خود با الکس رودریگز بیش از هر زمان دیگری در کانون توجه قرار گرفته است.

جنیفر لوپز در کنار همسرش الکس رودریگز و فرزندانشان

اکنون الکس رودریگز در جریان یک مصاحبه گفته است که برای خواستگاری از همسرش جنیفر لوپز سه بار تمرین کرده تا مطمئن باشد همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

عکس های جنیفر لوپز با الکس رودریگز

ماجرای خواستگاری جنیفر لوپز و الکس رودریگز
او افزود که برای این خواستگاری رسمی سه بار برای تعویض لباس و اطمینان از این که لباسش مناسب است یا خیر وارد تردید شده است. الکس رودریگز در بخشی دیگر از سخنانش گفته که برای یافتن یک الماس مناسب برای حلقه نامزدی نیز سختی های زیادی کشیده چرا که می دانسته جیفر لوپز به انواع الماس آشنایی دارد و نمی دانسته که باید کدام نوع الماس را خریداری کند تا رضایت جنیفر را جلب کند.

الکس رودریگز و جنیفر لوپز با فرزندانشان

وی اعتراف کرد: “احساس می کنم که الان دکترای الماس شناسی دارم چرا که الماس های سراسر دنیا را بررسی کردم تا انگشتر دلخواهم را یافتم.”

 

 

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید