واکنش به اجرای نیکی میناژ در عربستان سعودی

0

موسیقی فارس-  اجرای نیکی میناژ در عربستان سعودی بسیاری با واکنش های بسیاری مواجه شده است.

اخبار منتشر شده از اجرای این خواننده معروف به برهنگی در عربستان سعودی خبر می دهند.
یکی میناژ خواننده موسیقی رپ است و در اجراهایش لباس‌های بدن‌نما به تن می‌کند.
منتقدان بر  این باورند که عربستان سعودی برای نزدیکی بیشتر به غرب و جا کردن خود در دل آنها دست به چنین اقدامی زده است و می‌گویند چطور قوانین عربستان در زمینه حجاب زنان سفت و سخت است اما خواننده‌ای مثل نیکی میناژ اجازه اجرای برنامه در آن کشور را دارد.
دعوت از میناژ از جمله برنامه‌های عربستان سعودی برای باز کردن فضای موسیقی و سرگرمی در این کشور است.

اونیکا تانیا ماراژ (به انگلیسی: Onika Tanya Maraj) (متولد: ۸ دسامبر ۱۹۸۲) که با نام هنری نیکی میناژ شناخته می‌شود، خواننده,ترانه سرا و بازیگرآمریکایی است. وی در سنت جیمز ترینیداد و توباگو به دنیا آمد و در نیویورک بزرگ شد. شهرت وی در بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ و هم‌زمان با انتشار چندی از اهنگ‌هایش رقم خورد. میناژ دارای قرارداد همکاری در ضبط موسیقی با شرکت یانگ مانی اینترتینمنت می‌باشد.

نیکی میناژ اولین هنرمند زنی بود که در لیست شبکه ام‌تی‌وی (برای جذاب‌ترین خوانندگان هیپ هاپ) قرار گرفت. نیویورک تایمز در خصوص میناژ گرفته‌است که وی تأثیرگذارترین رپر زن در تمام زمان‌هاست.از جمله مجلات مهمی مثل Complex,billboard,Forbes به نیکی لقب برترین رپر زن تاریخ را داده اند.

آهنگ‌های رپ وی همچنین بخاطر ریتم‌های سریع و استفاده از لهجه‌های خاصی چون نوعی لهجه انگلیسی از سایر آهنگ‌های رپ متمایز است. سبک لباس پوشیدن او نیز بخاطر استفاده از رنگ‌های مختلف بسیار متمایز و شناخته شده‌است. او در سال 2017 برندهٔ جایزه Fashion Rebel نیز شده‌است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید