لغو ناگهانی کنسرت پرواز همای در خرم آباد 

0

موسیقی فارس_پانیذ رحیمی: کنسرت پرواز همای با عنوان “این چه جهانیست” که بنا بود در روز های ١٨ و ١٩ آذر ماه در سالن چند منظوره پارس اندیش شهر خرم آباد و شهرستان الیگودرز برگزار شود، با وجود استقبال خوب مردم و به فروش رسیدن تمامی بلیت ها به علت نقص فنی سالن محل برگزاری لغو شد.

 

همای در خصوص این اتفاق در صفحه شخصی اینستاگرام خود چنین عنوان کرد: درود بر همه ی مردم خوب استان لرستان و دوستانی که  قرار بود امروز و فردا  به کنسرت ما در خرم آباد بیایید با عرض پوزش به دستور اماکن استان کنسرت لغو شد  ما صبر کردیم و تمام تلاش مون رو انجام دادیم که برگزار بشه اما به دلیل حاشیه های به وجود آمده بعد کنسرتی که هفته ی قبل در خرم آباد ایجاد شده بود  برنامه ی ما رو  هم لغو کرند و ما شرمنده ی شما شدیم  همه مبلغ های خرید تیکت توسط سایت تیوال و پرواز همای در کوتاه ترین فاصله به شما بازگردانده خواهد شد با سپاس پرواز همای

 

وی در مورد جزئیات لغو این اجرا افزود : با وجود اینکه تمامی بلیت های اجرا فروخته شده بود، متاسفانه به علت حواشی به وجود آمده در کنسرت قبلی این سالن توسط آقای رضا بهرام در خصوص نقص فنی و عدم امکانات سالن، کنسرت توسط اماکن لغو شد و در حال حاضر هزینه تمامی بلیت ها به صاحبانشان بازگردانده شده.

 

پرواز همای راجع به تاریخ جدید این اجرا نیز گفت: از ما خواسته شده تا برای اجرا در یک سالن جدید تاریخ تازه ای را اعلام کنیم.

 

اجرای بعدی این هنرمند پر آوازه برای روز ٢٠ آذر ماه در سالن ستارگان شهرستان اراک تمدید شد. علاقه مندان به حضور در مجموعه کنسرت “این چه جهانیست” با هنرنمایی پرواز همای و گروه مستان می توانند از طریق سایت پرواز همای و تیوال اقدام به تهیه بلیت نمایند.

 

اختصاصی موسیقی فارس

تمام/

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید