در گفت و گو با موسیقی فارس مطرح شد:

پدرام مرندیز و بازسازی کارهای قدیمی

0

شرایط کنونی مناسب تولید و پخش آثار جدی موسیقی نیست

موسیقی فارس-لی لا رضایی: پدرام مرندیز از همکاری با مسعود همایونی در بازسازی یک سری کارهای قدیمی خبر داد.

این نوازنده و آهنگساز با اعلام این خبر به موسیقی فارس گفت: یک سری آهنگ های قدیمی در دست بازسازی داریم که تنظیم آنها را مسعود همایونی انجام داده است .

وی افزود: با توجه به شرایط کنونی حاکم بر موسیقی متاسفانه امکان انجام کارهای درخور و قابل توجه کمتر وجود دارد اما در این میان تلا ش کرده ایم تا از این دست کارهای قابل دفاع انجام بدهیم. به همین دلیل در همکاری با دوستان هنرمند، خوشنام و کاربلد خود ، بازسازی یک سری آثار از موزیسین های پیشکسوت را در دست انجام داریم که به زودی در قالب تک قطعه منتشر شده و در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

این نوازنده چیره دست گیتار افزود: مدتی پیش یک قطعه نیز در همکاری با کامبیز رحمانی ساخته و تولید کرده بودیم که هنوز آن را منتشر نکرده ام. تنظیم این قطعه را نیز رضا تاجبخش انجام داده است که خود پیانو و گیتار آن را نیز نوازندگی کرده است. میکس و مستر این قطعه نیز به پایان رسیده و منتظر شرایط مناسب برای پخش آن هستیم.

مرندیز در پایان ضمن انتقاد از شرایط کنونی موسیقی گفت: کسی جز خود ما که از اهالی موسیقی هستیم ، مسول این شرایط نیست و کسی جز ما نمی تواند این شرایط را تغییر بدهد. به همین دلیل در ایجاد تغییرات کنونی به شرایط مثبت باید تمامی تلاش خود را بکنیم. شرایط کنونی مناسب تولید و پخش آثار جدی موسیقی نیست و بهتر است این شرایط به نفع ما تغییر کند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید