با حضور اهالی هنر و سیاست؛

از کتاب “تا ماه پر کشیدم” رونمایی شد+عکس

0

موسیقی فارس: دیروز ۲۷دیماه ۱۳۹۸، مراسم رونمایی از مجموعه اشعار سحر اژدم ثانی با عنوان “تا ماه پر کشیدم” با حضور جمعی از هنرمندان، چهره های دیپلماتیک و مخاطبان وی برگزار شد.

عصر روز گذشته جشن امضاء و آئین رونمایی از کتاب “تا ماه پر کشیدم”، اثر سحر اژدم ثانی برگزار شد و با استقبال خوبی از سوی مخاطبان اشعار و آثار هنری این نویسنده و موزیسین ایرانی روبرو شد. در این مراسم که سفرای چند کشور اروپایی نیز در آن حضور داشتند، از پنجمین اثر این هنرمند جوان رونمایی شد.

از جمله میهمانان ویژه این مراسم می توان به سفرای کشورهای آلمان، یونان و قبرس اشاره کرد. حضور این شخصیت‌های دیپلماتیک فضای متفاوت و جالبی را ایجاد کرده بود. از بین هنرمندان نیز رضا یزدانی و مجید پوستی (به نمایندگی از گروه موسیقی رستاک) در این مراسم شرکت داشتند.

پس از آغاز مراسم و خوش آمدگویی، سحر اژدم ثانی به امضای کتاب‌های خریداری شده پرداخت. پس از جشن امضای کتاب “تا ماه پر کشیدم” اژدم‌ثانی به ایراد سخنانی پیرامون نگارش این اثر پرداخت و همچنین در ارتباط با سایر فعالیت‌های خود توضیحاتی ارائه داد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار موسیقی فارس که در مورد همکاری اژدم ثانی با آهنگسازان ایرانی مطرح شد نیز چنین گفت: حقیقتش این است که در آلبوم جهان رویایی قرار بود با یکی از آهنگسازان ایرانی همکاری کنیم اما متاسفانه خلف وعده های پیاپی از سوی ایشان باعث شد من از زمان بندی تولید آلبوم عقب بمانم و به همین دلیل تصمیم به قطع همکاری گرفتم. اما شاید مجددا در پروژه های بعدی با هنرمندان ایرانی کار کنیم که امیدوارم این بار خوش قول‌تر باشند.

گفتنی است مجموعه اشعار “تا ماه پر کشیدم” که توسط نشر ایجاز منتشر شده، از دیروز در دسترس عموم قرار گرفته است. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق کتاب‌فروشی های معتبر اقدام به خرید این اثر نمایند.

گزارش تصویری موسیقی فارس از این مراسم را ببینید؛

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید