موسیقی فارس: مرضیه برومند با همراهی هنرمندان عرصه تئاتر و موسیقی موزیک‌ویدئویی با عنوان «شعر هستی» را با همکاری “خانه هنرمندان ایران” منتشر کرد.

به گزارش موسیقی فارس، مرضیه برومند، نویسنده، کارگردان و بازیگر محبوب و کهنه کار ایرانی موزیک‌ویدئویی به نام  «شعر هستی» را با مضمون امید و اتحاد در دوران بحرانی کرونا، به مردم ایران هدیه داد. در این اثر که تم شاد و امیدبخشی دارد آواز هنرمندانی چون؛ پری زنگنه، هانا کامکار، امید نعمتی، بزرو ارجمند، ایلیا منفرد و بهزاد عمرانی را می‌شنویم که با تصاویری جذاب از لحظات گوناگون زندگی روزانه مردم همراه شده است.

گفتنی است آهنگساز این اثر بهرام دهقانیار است و ترانه «شعر هستی» را باران خوش‌اندام سروده، کارگردانی این کلیپ نیز توسط سهراب شاه‌محمدلو صورت گرفته و مشاوره و سرپرستی هنری این مجموعه بر عهده مرضیه برومند بوده است.

مرضیه برومند همزمان با انتشار این کلیپ، پیامی نیز خطاب به مردم ایران دارد؛

بهار امسال، مردم خوب کشورمان روزهای سختی را تجربه کردند، بسیاری در خانه‌هایشان ماندند تا هم خود در امان بمانند و هم دیگران، برخی هم بنا بر وظیفه شغلی‌شان خطر را به جان خریدند و همچنان به کارشان ادامه دادند، در این میان پزشکان، پرستاران و دیگر کارکنان زحمتکشِ بخش درمان با از‌ جان‌گذشتگی حماسه‌آفرین شدند تا زندگی ادامه پیدا کند.
این نماهنگ را تقدیم می‌کنم به همه مردم ایران که با صبوری و خودباوری از روزهای سخت عبور می‌کنند.

به امید فردای بهتر
مرضیه برومند

موزیک ویدئوی «شعر هستی» را اینجا تماشا کنید؛

اختصاصی موسیقی فارس

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *