موسیقی فارس-فیلم سینمایی«گالری قلب‌های شکسته» پس از مدتها تعطیلی سینماها را باز می‌کند.
به گزارش موسیقی فارس، فیلم سینمایی «گالری قلب‌های شکسته» به تهیه‌کنندگی سلنا گومز و کارگردانی کریستوفر نولان روی پرده سینماها می‌رود.
پس از اعلام باز شدن سینماهای کالیفرنیا به صورت محدود از هفته آینده، استودیوی سه ستاره اعلام کرد که کمدی رمانتیک «گالری قلب‌های شکسته» به تهیه‌کنندگی «سلنا گومز» را در تاریخ ۱۰ ژوئیه، و یک هفته پیش از اکران «عقیده»‌ استودیوی برادران وارنر به کارگردانی «کریستفر نولان» در سالن‌های سینما روی پرده می‌برد. سونی این فیلم را در بازارهای بین‌المللی پخش خواهد کرد.


این فیلم به نویسندگی و کارگردانی «ناتالی کرینسکی» با همکاری «گرالدین ویسواناتان» بازیگر فیلم «بلاکرها» و «دیکر مونتگمری» از سریال «چیزهای عجیب» ساخته شده و داستانی در مورد «لوسی» منشی یک گالری ساکن نیویورک روایت می‌کند که پس از جدایی از نامزدش تصمیم میگیرد «گالری قلب های شکسته» را خلق کند که متشکل از اقلامی می‌شود که معشوقش از خود به جا گذاشته. آوازه‌ی این گالری در شهر می‌پیچد و به جنبش و شروعی تازه برای عاشق‌پیشگان از جمله خود لوسی می‌شود.
از جمله دیگر بازیگران این فیلم می توان به اوتکارش امبودکار، مالی گوردن، فیلیپا سو، سوکی واترهوس، ایگو نوودیم، تیلور هیل و برنادت پیترز نام برد.

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *