موسیقی فارس: ساعتی پیش الکساندر رهبری با انتشار ویدیویی در اینستاگرام شخصی اش توضیحاتی پیرامون حواشی به وجود آمده با هومن خلعتبری داد.

به گزارش موسیقی فارس، مایسترو السکاندر(علی) رهبری با انتشار ویدیویی در اینستاگرام خود، هومن خلعتبری را متهم به دروغ گویی و بی تجربگی کرد. این استاد بین المللی موسیقی کلاسیک در این ویدئو ادعای هومن خلعتبری مبنی بر مدیریت هنری ارکستر “متروپولیتن پراگ” را زیر سئوال برده و گفت: من مدتها در چک بوده ام، مسئولیت ارکستر فیلارمونیک چک را داشته ام. از دوستانم جویا شدم و آنها گفتند کسی که چنین ادعایی را مطرح کرده دروغ می گوید. ایشان قبلا نیز چندبار گفته اند اولین رهبر ارکستر ایرانی هستند که در اروپا، اپرای زنده را رهبری کرده اند، من در سال ۱۹۸۰ زمانی که ایشان در قنداق بودند در ایتالیا اپرای زنده ایتالیایی را رهبری کرده ام و حتی جوانانی هم پیش از ایشان چنین تجربه ای را داشته اند و چنین ادعایی نادرست است.
علی رهبری با اشاره به استعدادهای جوان ایرانی در اروپا گفت: جوانانی در اروپا داریم که به خوبی رهبری می کنند و زمانی که چنین ادعاهایی را می شنوند ناراحت می شوند. آقای خلعتبری با چنین کاری حق این جوانان را پایمال می کند.

لازم به ذکر است که علی رهبری پیشتر در مصاحبه ای با آرش نصیری، خلعتبری را فاقد تجربه برای رهبری ارکستر دانسته بود که این مساله موجب واکنش هومن خلعتبری شده بود.

پست ویدئویی الکساندر رهبری را تماشا کنید؛

اختصاصی موسیقی فارس

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *