فارس-دیری نیست که خبر تولید قطعه‌ای با حضور 40 خواننده منتشر شده است اما در همین مدت کوتاه حواشی بسیاری را همراه داشته است.

با وجودی که مدت زمان زیادی از انتشار خبر تولید قطعه چهل صدایی نمی‌گذرد، اما حواشی بسیاری از سرگذرانده، طوری که چند تن از خوانندگانی که در این پروژه حضور دارند نسبت به این حواشی واکنش نشان دادند.

پرواز همای یکی از خوانندگان متعددی است که در قطعه «منو بشناس» با فرزاد فرزین (آهنگساز) و بهروز صفاریان (تنظیم‌کننده) همکاری کرده است.

پرواز همای درباره زمان انتشار این آهنگ گفته است: این کار یک اثر کاملا وطن‌دوستانه و ملی است و از ضبط آن یک‌سال گذشته. سال قبل بهروز صفاریان با من تماس گرفت. ایشان به عنوان تنظیم‌کننده، اثر را خوانده بود و برای من فرستاد تا به عنوان یکی از خواننده‌ها در این کار همکاری کنم. قطعه «منو بشناس»، یک کار ملی-میهنی ا‌ست که شروعش با من است. یعنی من این قطعه را با شعری از فردوسی شروع می‌کنم.

زمان دقیق انتشار قطعه «منو بشناس» هنوز مشخص نیست؛ اما طبق گفته‌ ترانه‌سرا، قرار است در ماه آینده منتشر شود.

فرزاد فرزین که آهنگسازی این اثر را به عهده دارد نیز روز گذشته نسبت به حاشیه ای که مدعی شده بود این اثر کپی برداری از قطعه ای از مایکل جکسون است، واکنش نشان داد و اظهار داشت: منظور برداشت آزاد [از یک کار غربی] رو نفهمیدم چیه؟ چون شما نه این موزیک رو شنیدید و نه این آهنگ ارتباطی به قطعه دیگری داره! تنها نقطه مشترک، همخوانی هنرمندان درکنار یکدیگر است. لطفا اگر خبری منتشر می‌کنید، صحتش را از آهنگ‌ساز، تنظیم‌کننده و تهیه‌کننده کار که مدت‌ها برای تولید این اثر بزرگ تلاش کرده‌اند، بپرسید.

این نخستین‌بار در ایران است که چنین اثری، با این حجم از مشارکت خواننده‌ها ساخته می‌شود.

درباره ی نویسنده

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *