موسیقی فارس- خواننده جوان عرصه پاپ به فاصله کمی از هم سه پست در اینستاگرام خود منتشر کرد که از حال خوب خود خبر دهد.

بابک جهانبخش از شب گذشته سه پست متفاوت در اینستاگرام خود منتشر کرد تا اعلام کند حال این روزهایش خوب است و جای هیچ نگرانی نیست.

در پست اول این خواننده نوشته است:«ما آدم ها خوب بلدیم بعداز شنیدن داستان زندگی دیگران در دلمان بگوییم: اکر من بودم هرگز این کار را نمی کردم! اما بی بروبرگرد روزی خواهد رسید که آن هرگز با اطمینان ما را وسط همان داستان پرت می کند! و مشغول همان عمل نکوهش شده! کاش می دانستیم قصه های زندگی تکراری ان! فقط جای شخصیت ها عوض می شوند!»

عده ای بر این باورند که این پست جهانبخش مختص اتفاقات اخیر پیرامون آزاده نامداری است.

درپست بعدی نیز با انتشار ویدیویی 5دقیقه ای از مشکلات خود و مردم می گوید و از آنها میخواهد مانند او مثبت باشند تا کرونا تمام شود.او در این ویدیو می گوید: می دانم مشکلات زیادی وجود دارد و خودما هم درگیر مشکلات هستیم اما سعی می کنم مثبت تر پیش بروم. از شروع کروناهیچ کاری برای انجام دادن نبود واقعا سخت می گذرد. ولی باز سعی می کنم روحیه ام را حفظ کنم. بماند که سالی پراز فراز و نشیب و بیماری و هزارتا چیز پیش اومد. ولی فهمیدیم که زندگی ارزش غصه خوردن و زیادی جدی گرفتن را ندارد. فقط باید پرتلاش بود و مسیرجدید پیدا کرد و یک طوری از زندگی لذت برد و ادامه داد.

وی ادامه داد: یک خبر خوب هم بدهم. من فکر می کردم دوران نقاهتم خیلی طول بکشد اما به لطف خدا و روحیه ای که داشتم و همین طور حمایت خانواده ام خدارا شکر زود سرپا شدم. به همین دلیل به شرکت آوای فروهر ، برادران و رفقای خوبم اعلام کردم که آمادگی اجرای کنسرت را دارم. البته می دانم که فعلاشرایط بسیار خطرناک است و صلاح نیست و باید این وضعیت مهار شود که در مهار شدنش هم هزار تا بحث وجود دارد.به دلیل اینکه مدیریت درست می خواهد و ما حرفهای ضدونقیض در این چند وقت زیاد شنیدیم. متاسفانه به دلیل عدم مدیریت این هر روز بدتر و بدتر و بدتر شده است. ولی باز آدمی به امید زنده است و من امیدوارم این واکسن به زودی برسد. امیدوارم که امسال شرایط به گونه ای پیش برود که جدی تر گرفته شود و مهار شود.چون بالاخره الان می دانیم که واکسن وجود دارد چون زمانی اصلا واکسن نبود و ناامید بودیم.الان فکر می کنم باید تمام سعی و تلاشمان را بکنیم و مدیریت درست انجام شود تا همه این واکسن را بزنند. هرچند عده ای مخالف واکسن هستندو یک سری موافق. اما من می گویم بالاخره توی این سالها آدمها با این واکسن ها زنده مانده اند. خیلی تخصصی بلد نیستم در این باره حرف بزنم.فقط می دانم همه دلمان می خواهد به زندگی عادی برگردیم، و زندگی عادی تر و روتین تر و روی روال تر شود. من هم دعا میکنم این اتفاق بیفتد. امیدوارم به زودی زوددوباره بتوانم شما را ببینم. ما تمرینات گروه را شروع کرده ایم که هر وقت فرصت فراهم شود بتوانیم کنارتان باشیم. ما هم سعی می کنیم خودمان را حفظ کنیم و اگر لبخند می زنیم به این دلیل نیست که شادیم !شرایط ، شرایط عالی ای نیست ولی باید حالمان را خوب بکنیم تا بتوانیم از پس این وضعیت در بیاییم.

وی افزود: من ورزش را شروع کرده ام تا بتوانم اتفاقاتی که در نوروز افتاد را جمع و جور کنم. فکر می کنم شما هم بتوانید کارهای جدید و نقشه جدید برای زندگی تان داشته باشید حالتان را خوب کنید.دوستتان دارم و به امید دیدارتان هستم. برای من هم دعا کنید که بتوانم کنارتان باشم و ببینمتان. خیلی برایم سخت بود اما درسهای زیادی گرفتم. تغییرات اساسی در رفتار و افکارم داشته ام در این یک سال و خرده ای، هرچند که کرونا اتفاق بسیار نحصی بود ولی فکر می کنم درسهای خوبی هم برایمان داشت.

و در آخرین پست خود با انتشاری عکسی که لبخند به لب دارد نوشت: «بهترین روزهایت را به کسانی هدیه کن که بدترین روزها در کنارت بودند.

ممنونم از پیامهای پراز محبتتون، فقط می خواستم با این پست تشکر کنم از مهربانیاتون و هواداریتون. حال ما با شما خوبه و امیدوارم حضور ما هم تاثیر اندکی در روزگارتون داشته باشه. همیشه به فکر شما و هموطنانمون هستم . همیشه از خوشحالیتون شاد و با غماتون غصه خوردم و همدردم. فقط دوست دارم اینجا حس خوب منتقل کنم. غمتون کم! روزگارتون رنگارنگ! یادتون باشه هر کس در این دنیا داستان های زیادی برای گفتن داره ولی برنده اونیه که قوی تره و محکم تر! روزهای سخت دووم نمیارن اما آدمهای سخت چرا! دوستتون دارم زیاد»

درباره ی نویسنده

لی لا رضایی

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *