برای متقاضیان در چهار رده سنی؛

فراخوان نخستین جشنواره موسیقی «تک نوازان تنبور» منتشر شد

0

موسیقی فارس: فراخوان شرکت در نخستین جشنواره موسیقی «تک نوازان تنبور» منتشر شد.

به گزارش موسیقی فارس، ستاد برگزاری نخستین جشنواره موسیقی «تک نوازان تنبور» فراخوان شرکت برای متقاضیان را منتشر کرد. لازم به ذکر است این رویداد هنری که دوره اولش را پیش رو دارد، به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی و به دبیری سعید صفری برگزار می گردد.

فراخوان شرکت در نخستین جشنواره موسیقی «تک نوازان تنبور»:
این رویداد با همکاری انجمن موسیقی تهران، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن موسیقی شهرستان قدس و گروه هم نوازان «روچیار» و «آلابرز» توسط آموزشگاه‌های موسیقی «دیلغم» و «عرفان» برگزار خواهد شد. در همین راستا از متقاضیان رده‌های سنی الف (۱۲ تا ۱۷ سال)، ب (۱۸ تا ۲۲ سال)، ج (۲۳ تا ۲۹ سال) و بخش ویژه (رده سنی زیر ۱۲ سال) دعوت به عمل می‌آید.
سید نادر اجاق، هوشنگ امیریان، سیدوحید شاه ابراهیمی، سعید صفری، کوروش قزوینه، فرخ حقیقی و فرزاد بازگیر اعضای هیئت انتخاب آثار هستند. این در حالی است که عبدالرضا رهنما، سید آرش شهریاری، سیدمحمد ذوالنوری، حیدر کاکی، مریم قره‌سو، شهرام صارمی اعضای هیأت داوران را تشکیل می‌دهند.
شرایط شرکت در جشنواره:
ارسال ۳ تا ۵ دقیقه تکنوازی بر اساس موسیقی تنبور (مقامی و بداهه‌نوازی) به همراه تصویر کارت ملی و ذکر نام محل سکونت به شماره تلگرام ۰۹۹۸۱۲۹۹۶۰۳
مهلت ارسال آثار:
متقاضیان برای ارسال آثار تا ۲۰ تیرماه فرصت دارند و نتایج نهایی نیمه اول مردادماه اعلام خواهد شد. به برگزیدگان نهایی لوح تقدیر و جوایز اهدا می‌شود.

اختصاصی موسیقی فارس

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید